Mi gondoltunk a CSALÁDOKRA is!
A minden igényt kielégítő négycsillagos superior, családbarát wellness szállodához csatlakozó Aquaworld ezernyi élményt nyújt felnőttnek, gyermeknek egyaránt.
A legkisebbek a gyermekmedencében pancsolhatnak, labdázhatnak. A kicsivel nagyobbak bebarangolhatják a trópusi hangulatú Angkor-romptemplomot, megmártózhatnak a 17 bel- és kültéri élmény-, valamint úszómedencében, a kalandot és a pezsgést pedig 11 különleges csúszda garantálja számukra.
A pici babák és szüleik kényelmét gyerekágy, pelenkázó, zsúrterem és járóka szolgálja. De van babaúszás és úszásoktatás is, és ha már lila a száj, szárazföldi élményként egy hatalmas játszóbirodalom, a Bongo Kids Club várja a csemetéket, ahol szakképzett gyermekcsőszök szórakoztatják a lurkókat, amíg a szüleik kipihenik a hét fáradalmait.
Mi tudjuk, hogy mennyire fontos család, ezért 2012-ben is minden 7 évesnél fiatalabb gyermek számára ingyenes szálláslehetőséget biztosítunk.
Tekintse meg családi ajánlatainkat!
Éld át Velünk (2 éj)


Több mint 3 napnyi élmény
A munkát hagyja másra, és csobbanjon az élmények birodalmába! Csúszdázzon, búvárkodjon, hullámokon lovagoljon, vagy csak szaunázzon és relaxáljon a trópusokon. Az Örök nyár szigete Önre is vár!
További részletek
Együtt a család (3 éj)


Négy élménydús nap azokkal, akiket a legjobban szeretNálunk a nyár soha nem ér véget! Kapcsolódjon ki családjával négy napig, az évben bármikor. Mi a gyerekek garantált szórakozása mellett a szülőkre is gondolunk. Míg a felnőttek végre a jól megérdemelt pihenésüket tölthetik az Oriental Spa Wellness - és Fitneszközpontban, addig a kicsik a Bongo Kids Club játszóházában mulathatnak. Mikor újra együtt a család, akkor irány az Aquaworld Vízibirodalom!
További részletek
Húsvéti akciós ajánlatunk (3 éj)


Nálunk vízben és nevetésben sosincs hiány!
Töltse nálunk a Húsvéti Ünnepeket családjával! Tojásfestéssel, nyuszival és színes gyermekprogramokkal várjuk az apróságokat. Amíg a szülők az egzotikus wellness világunkban lazíthatnak, a gyerekek játszóházunkban találkozhatnak Bongóval a kis gorilla bébivel.
További részletek
Csobbanj nálunk! -3 éjszaka mellé a 4. ajándék (4 éj)

Töltsön nálunk 4 éjszakát 3 áráért! Az ajándék éjszaka mellé ingyenes Aquaworld belépést is biztosítunk, hogy felfedezhesse egyedülálló vizibirodalunkat. Szóljon ez a pár nap csakis Önről, hiszen nálunk egyszerre kényeztetheti testét és lelkét.
Sport, szépségápolás és szórakozás egy helyen.
További részletek
Tavaszi családi vakáció (5 éj)


Végre itt a Tavasz! Ideje kimozdulni otthonról! Használja ki a tavasz első meleg napsugarait Vízibirodalmunkban. Korlátlan Aquaworld fürdőzés és megannyi vízi élmény mellett, Bongó Kids Club játszóházzal és ajándék esti mozizással várjuk a gyermekeket.
További részletek
Kalandos családi vakáció


5 éjszakás családi csomag állatkerti belépővel
Tavaszi pihenés az egész családnak, 5 éjszaka, rengeteg program, és szolgáltatás együtt, még állatkerti belépő is van a csomagban.
Foglaljon már 20.145 Ft/fő/éj-től!
További részletek
Élmények világa (7 éj)

Egy hét a vizek birodalmában!Látogasson el Közép-Európa legnagyobb vizibirodalmába, a budapesti Aquaworldbe, ahol egyhetes önfeledt szórakozás várja. Az örök nyár élménye mellett éjszakáit egyedülálló szállodánkban töltheti, éttermünkben pedig a Duna menti országok ételei közül válogathat. A tökéletes testi és lelki kényeztetést kiegészítő szolgáltatásaink tehetik teljessé.
További részletek