Karrier - Legyél tagja egy jó csapatnak! - Ramada Resort Aquaworld Budapest családi és wellness szálloda

ONLINE FOGLALÁS
Érkezés Távozás
Felnőtt Promóciós kód Gyermekek

Aktuális időjárás

jobbára napos jobbára napos

22.6°C

Holnapi időjárás
zivatar
15°C - 20°C

Virtuális túra 360˚

ELFOGADÓHELY

Karrier - Legyél tagja egy jó csapatnak!

GYAKORNOKOKAT KERESÜNK!

akár azonnali kezdéssel, folyamatosan!

Szakterületek:

  • Front Office (Recepció)
  • Back Office (Rezerváció)
  • Sales (Értékesítés)
  • Marketing
  • Housekeeping
  • Wellness & SPA
  • Élményfürdő
  • Pénzügy
  • Titkárság

Amit elvárunk:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony magyarországi tanintézményben
  • rugalmasság és elkötelezettség, aktív idegennyelvtudás, nyitott személyiség

Egyéb információ:
Várjuk minden lelkes fiatal, vendéglátás, szálloda és idegenforgalmi tanulmányokat folytató diák jelentkezését email-en önéletrajzzal, megjelölt területtel és kezdési idoponttal, illetve a gyakornoki idotartam megadásával a hr@aqua-world.hu címre.

Uszodamestert keresünk!

Az Aquaworld Élményfürdő munkatársat keres USZODAMESTER munkakörbe

A pozícióval kapcsolatos elvárásaink:

  • Úszómester képesítés
  • Középfokú végzettség
  • Munkabírás, kitartó személyiség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Társalgási angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre: cv@aqua-world.hu

Cukrászt keresünk!

Az Aquaworld Élményfürdő munkatársat keres Cukrász munkakörbe

  • szakirányú végzettség,
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • gasztronómia iránti elkötelezett érdeklődés
  • szállodában vagy a’la carte étteremben szerzett tapasztalat,
  • magas minőségre való törekvés,
  • csapatszellem

Recepcióst keresünk!

Az Aquaworld Élményfürdő munkatársat keres Recepciós munkakörbe

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Magabiztos kommunikáció angol és német nyelven,
  • Vendégorientált attitűd,
  • Hostware szállodai szoftver ismerete előnyt jelent,
  • Terhelhetőség, rugalmasság,
  • Precizitás, nagyfokú önállóság
  • Megoldás-orientált, pozitív, nyitott szemlélet

A’la carte szakácsot keresünk!

Az Aquaworld Élményfürdő munkatársat keres Szakács munkakörbe

  • új konyhai és tálalási trendek ismerete,

SZÉP Kártya elfogadóhely

Kövesse a komplexumot
facebook iwiw flickr myspaceyoutube

RAMADA RESORT - AQUAWORLD BUDAPEST  Ι  H-1044 Budapest, Íves út 16. Ι  tel:+36 1 2313 615  Ι fax: +36 - 2313 619 Ι  reservation@aqua-world.hu